Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 339 чоловік

« Скажи насильству «Ні»

Дата: 13 грудня 2019 о 07:10
206 переглядів

25 листопада 2019 року в Біловодському ОЗЗСО стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Практичним психологом Даніловою Н. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Геть насильство над дітьми» для учнів 9-А класу, метою якого було надати інформацію про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права та розширити знання про відповідальність своїх дій та вчинків.

На початку тренінгу було проведене анкетування «Жорстоке ставлення», де було виявлено, що 15% опитаних відчували жорстоке поводження з боку друзів, однолітків, дорослих, а 28 % були свідками насильства. Потім учні отримали картки із завданням «Аналіз ситуації», де визначили вид насильства, вказали агресора і жертву  та разом з практичним розробили пам’ятку «Як уникнути ситуацій насильства». Наприкінці тренінгу учні разом  з класним  керівником Кравцовою В. зняли відеоролик « Мій улюблений світ без насильства».

     3 грудня з учнями 7-А класу була проведена година спілкування « Скажи насильству «Ні»». Основною метою  заняття було  з’ясувати суть понять  «насильство» , «булінг», «толерантність» та розкрити питання нерозривної єдності прав та обов’язків. Практичний психолог  розповіла історію «Синя стрічка квітня» , з якої діти дізнались чому саме синій колір є символом насильства та служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством та захищати дітей. Потім діти виконали  вправу «Мозковий штурм» , де дали відповідь на 15 запитань про форми насильства, основні закони, якими захищені права дітей та дали визначення поняттям «насильство», «булінг», «експлуатація», «толерантність», «агресія» тощо. Цікавою практикою для дітей  стало створення «Колажу» , де вони зібрали  прислів’я та приказки про насильство і переконалися, що ця проблема існувала дуже давно і люди з покоління в покоління передавали свій досвід і знання, щоб не допустити будь-яких проявів насильства, що порушують права людини, принципи вільного і справедливого існування.

 Насильство щодо жінок та дівчат – одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі. 6 грудня з учнями 10-А класу була проведена профілактична бесіда  «Вільні від насилля».  Саме в цей день  1989 року в Монреалі сталася трагедія -  злочинець Марк Лепін розстріляв 14 студенок та поранив 13 інших.  Ґендерно зумовлене насильство (ҐЗН) є глобальною проблемою , яка існує у всіх країнах у тих чи інших формах, включно з сексуальним насильством, домашнім насильством та торгівлею людьми. Практичний психолог розповіла старшокласникам про проблему толерантності , яка охоплює усі сфери суспільного життя нації: соціальну, релігійно-конфесійну, політичну, особистісну, міжетнічну. Поняття толерантності являє собою протилежність ворожості, антипатії, ненависті.

Сьогодні, коли на долю України випали найважчі часи за роки незалежності, акумулювавши всі сили, відстоюючи свої території, захищаючи своїх громадян і свої переконання, – слова терпимість, прийняття, повага набувають зовсім іншого змісту. Для нас, українців, це не просто теорія, це дії і вчинки.

ФОТО  ЗА  ПОСИЛАННЯМ https://bilovodskzosh.e-schools.info/photoalbum/64938

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.